Лампи на акумуляторах — чи не найкращий варіант резервного освітлення. Рекомендуємо замовити цю універсальну річ: вона стане в пригоді як вдома, так і в комерційних приміщеннях, наприклад у магазинах.
Ліхтарики дають спрямований потік, а ось лампи мають широкий промінь і їхнє розсіяне світло добре освітлює кімнати. Ще одна беззаперечна перевага — легкість і компактність: довжина лампи 15 см.
Більше ламп — більше можливості забезпечити безперебійним освітленням будинок, виробництво, магазин чи кабінет!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Додаткові характеристики | |
| Особливості | Датчик руху |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 400 mAh |
| кабель | MicroUSB/USB 20 см |
| Кількість ламп освітлення | 10 світлодіодів |
| Матеріал | ABS-пластик + алюмінієвий сплав |
| Мoдель | на акумуляторах 15 см |
| Потужність | 0.7 W |
| Розміри | 15 × 2.3 × 1.8 см |
| Світловий потік | 68 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Температура кольору | 3000 - 6000K |
| Тип акумулятора | 602040 |
| Тип джерела світла | Вбудований світлодіод (LED) |
| Час заряджання | 2.5 рік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 367,40 ₴









