


Світлодіодна лампа Xiaomi Smart LED Bulb (White and Color)
855,70 ₴
- Немає в наявності
- Код: BHR9434GL
- +380 (44) 233-32-37
- +380 (93) 852-37-33Тепловізори та інше
Розумна світлодіодна лампа Xiaomi виконана в класичному лаконічному дизайні з логотипом бренду, виготовлена з екологічно безпечних матеріалів і має ергономічну форму, зручну в експлуатації. Корпус зроблений з матового білого пластику, а ніжка — з алюмінію, що добре проводить тепло.
Світлодіодна лампа Xiaomi Smart LED Bulb завдяки своєму мінімалістичному дизайну впишеться в будь-який інтер'єр і буде добре поєднуватися з різними люстрами та іншими освітлювальними приладами всіх типів.
Розумна лампа дозволяє регулювати інтенсивність освітлення та його колір, допомагаючи створювати потрібну атмосферу для відпочинку, роботи та повсякденних потреб.
ОСОБЛИВОСТІ
Потужність лампочки становить 8.5 Вт, що дозволяє заощаджувати електроенергію. Лампа використовується з цоколем E27, максимальна температура кольору — 6500K. Лампа відрізняється тривалим терміном служби (до 15 000 годин).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димерування (регулювання яскравості) | З димеруванням |
| Комплект постачання | Розумна лампа; інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мoдель | Smart LED |
| Особливості | Керування через додаток на смартфоні, голосове керування Google Assistant |
| Патрон | E27 (стандартний) |
| Потужність | 8.5 W |
| Розміри | 60 × 114 мм |
| Світловий потік | 806 lm |
| Строк служби | 15 000 годин |
| Температура кольору | 2700 - 6500K |
| Тип джерела світла | Вбудований світлодіод (LED) |
| Колір | white |
- Ціна: 855,70 ₴




