

Розумний нічний світильник Mi Motion-Activated Night Light 2 With Bluetooth
552,90 ₴
- Немає в наявності
- Код: BHR5278GL
- +380 (44) 233-32-37
- +380 (93) 852-37-33Тепловізори та інше
Mi Motion-Activated Night Light 2 With Bluetooth — це сучасний освітлювальний прилад, який відрізняється широкими функціональними можливостями та приємним світлом. Він має напівсферичний корпус з АБС-пластику і білий колір, завдяки чому добре вписується в будь-який кімнатний інтер'єр. При цьому світильник обладнаний вбудованим датчиком світла та присутності, тому навіть у непроглядній темряві він автоматично виявить людину та увімкне освітлення.
СУЧАСНЕ КРІПЛЕННЯ
Розробники оснастили світильник інноваційною конструкцією з надійним магнітним кріпленням, завдяки якому він міцно утримується на базі у будь-якому положенні. Разом з тим, Mi Motion-Activated Night Light 2 легко знімається і так само легко встановлюється на місце. У нічний час його можна брати із собою та вирушати назустріч темряві.
АБСОЛЮТНА АВТОНОМІЯ
Завдяки продуманій основі світильник можна розмістити практично скрізь: у спальні, в коридорі, на сходах, у ванній кімнаті й навіть у дитячого ліжечка. Він не вимагає розетки та навіть зарядного кабелю, адже його роботу забезпечує вбудована батарея з величезним ресурсом. Крім цього, прилад вільно обертається і рухається, що дозволяє донести світло в будь-який куточок кімнати.
РЕЖИМИ РОБОТИ
Mi Motion-Activated Night Light 2 відрізняється теплим жовтим світінням, яке не викликає дискомфорту та абсолютно безпечно для очей. Натомість користувач має можливість налаштувати світло, обравши один із двох режимів. При слабкому освітленні світильник чудово впорається з роллю нічника, а яскраве світло позитивно позначиться під час роботи чи навчання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид встановлення | Магнітне кріплення |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | Mi Motion-Activated Night Light 2 |
| Особливості | Датчик руху |
| Потужність | 0.35 W |
| Розміри | 62×80×80 мм |
| Світловий потік | 3 – 25 lm |
| Строк служби | Від 8 до 12 місяців |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Температура кольору | 2800К |
| Тип акумулятора | Батарейки (3 × АА) |
| Тип джерела світла | Вбудований світлодіод (LED) |
- Ціна: 552,90 ₴




