Екшн-камера Insta360 Ace Pro 2 Dual Battery Bundle (Black)
35 100,70 ₴
- Немає в наявності
- Код: CINSBBGA/ACEPRO208
- +380 (44) 233-32-37
- +380 (93) 852-37-33Тепловізори та інше
Коли ви шукаєте професійну екшн камеру, яка здатна захоплювати неймовірно деталізоване відео у будь яких умовах, Insta360 Ace Pro 2 — справжній прорив. Цей пристрій поєднує топову роздільну здатність до 8K, великий 2,5″ фліп екран і революційний дует процесорів — Pro Imaging та AI чип.
КОНТРОЛЮЙ КОЖЕН КАДР
Ace Pro 2 оснащена фліп екраном 2,5″, який відкидається на 180 °, забезпечуючи вам чіткий огляд кадру як спереду, так і ззаду. Навіть у яскраву сонячну погоду ви добре бачите, що знімаєте. Камера оснащена захисним захистом об’єктива і вбудованим Wind Guard для чистого звуку.
СПРАВЖНІЙ ПРОРИВ У 8K
Insta360 Ace Pro 2 має великий 1/1,3″ сенсор, co-engineered з Leica Summarit, що дозволяє записувати 8K відео при 30 fps і 4K відео до 120 fps з Active HDR. Рухи виходять плавними, кадри — глибокими й насиченими. У поєднанні зі стабілізацією FlowState ви отримуєте кінематографічні результати прямо у ваших руках. А завдяки режиму PureVideo — це камера, що не боїться сутінків і нічних зйомок.
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ФУНКЦІЇ — ЗЙОМКА БЕЗ ЗУСИЛЬ
У серці Ace Pro 2 два чіпи: один — Pro Imaging Chip для чіткого й чистого зображення; інший — 5 нм AI чіп для робочих режимів. AI алгоритми допомагають зменшувати шум, підсилювати контраст на відео, автоматично вирізати найцікавіші моменти. Жестове й голосове керування дозволяють запускати й зупиняти зйомку дистанційно — без дотиків до камери.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insta360 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеокамери | Екшн-камера |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 179.4 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1800 mAh |
| Інтерфейс | Bluetooth; USB; WI-FI |
| Дисплей | 2.5" |
| Комплект постачання | камера; 2 акумулятора; кабель USB-C; вітрозахист; стандартне кріплення; кришка для мікрофона |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кут огляду | 360° |
| Максимальна роздільна здатність відео | 7680 × 4320, 30/25/24 кадр./с |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | Ace Pro 2 |
| Особливості | Якість зображення Leica; Подвійний AI-процесор; Поворотний сенсорний екран; нічна зйомка: (PureVideo); Стабілізація FlowState та 360° Horizon Lock |
| Підтримка карти пам'яті | До 1TB |
| Розміри | 73.2 × 53.7 × 39.5 мм |
| Стандарт захисту | IPX8 |
| Колір | Black |
- Ціна: 35 100,70 ₴













