Екшн-камера Insta360 GO Ultra Creator Bundle (Arctic White)
37 514,10 ₴
- Немає в наявності
- Код: CINSABEA/GOULTRA05
- +380 (44) 233-32-37
- +380 (93) 852-37-33Тепловізори та інше
Зустрічайте міні екшн-камеру Insta360 GO Ultra з вражаючою потужністю та передовими технологіями!
Нова камера ідеально підходить для тих, хто шукає потужну, але при цьому ультракомпактну екшн-камеру для зйомок спорту, подорожей, сімейних моментів або для ведення вологи. Ця камера є надійним професійним супутником, яка завжди знаходиться під рукою та готова до будь-яких сценаріїв.
ХАРАКТЕРИСТИКИ INSTA360 GO ULTRA
Камера Insta360 важить лише 53 грами, вона дуже легка і зручна для кріплення в будь-якому місці. Вона має вбудовану магнітну основу та підтримує різні аксесуари, що робить її універсальною для будь-яких умов зйомки.
СЕНСОР, ПРОЦЕСОР ТА ЯКІСТЬ ВІДЕО
GO Ultra оснащена 1/1. 28-дюймовим сенсором та 5-нм AI-чіпом, що дозволяє отримувати високоякісні знімки.
Завдяки технології PureVideo камера знімає відео у форматі 4K/60fps з покращеною якістю навіть при слабкому освітленні.
ПАМ'ЯТЬ
Підтримується картка пам'яті microSD до 2 ТБ.
АКУМУЛЯТОР
Час роботи від акумулятора складає 70 хвилин без Action Pod та до 200 хвилин. Швидка зарядка дозволяє досягти 80% заряду всього за 12 хвилин.
ВОДОНЕПРОНИКНІСТЬ
Камера має рейтинг вдонепроникності IPX8, що дозволяє занурювати її у воду на глибину до 10 метрів.
ДОДАТКОВІ ФУНКЦІЇ
Є можливість живої трансляції на екран Action Pod через Bluetooth, а також нові функції в оновленому додатку Insta360, включаючи редагування drag-and-drop та накладання даних Strava у реальному часі.
4K/60FPS — ПЛАВНА ТА ЧІТКА КАРТИНКА НАВІТЬ У ДИНАМІЦІ
− Нова 1/1. 28” матриця — ще більше світла, набагато менше шуму.
− PureVideo — режим зйомки при слабкому освітленні з покращенням AI.
− Без обмежень у тривалості запису з microSD до 2 ТБ та до 200 хвилин автономної роботи з Action Pod.
− Швидка зарядка — 80% лише за 12 хвилин.
− Повна водонепроникність до 10 м (IPX8) та магнітні кріплення для неймовірних творчих ракурсів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insta360 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеокамери | Екшн-камера |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 162 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 500 mAh |
| Інтерфейс | Bluetooth; USB; WI-FI |
| Дисплей | 2.5" |
| Комплект постачання | камера; магнітний Easy Clip, міні-трипод 2-в-1, магнітне кріплення на шию, Action Pod, кабель USB-C, страхувальний трос; швидкознімне кріплення |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кут огляду | 360° |
| Максимальна роздільна здатність відео | 4K (2880 × 2160), 60 к/сек |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | GO Ultra |
| Особливості | ШІ-режим PureVideo для нічних зйомок; стабілізація FlowState; швидка зарядка; універсальне магнітне кріплення |
| Підтримка карти пам'яті | До 2TB |
| Розміри | 70.4 × 48.8 × 18.3 мм |
| Стандарт захисту | IPX8 |
| Колір | white |
- Ціна: 37 514,10 ₴













