Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C134A Solid single-port charger set(Type-C) White
163,80 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6942007621366
- +380 (44) 233-32-37
- +380 (93) 852-37-33Тепловізори та інше
Мережевий зарядний пристрій HOCO C134A Solid single-port charger set (Type-C) — це пристрій під зарядку для телефону, для планшета, для портативних пристроїв, якими ви користуєтесь. В комплект входить кабель USB-A — Type-C довжиною 1 м.
Пристрій забезпечить потрібну потужність та силу струму, допоможе максимально довго зберегти працездатність акумулятора та зарядить ваш пристрій у найкоротші терміни. Якщо потрібно, його можна використовувати і для інших гаджетів, головне — враховуйте сумісність портів та параметри енергії.
З джерелом енергії точно не буде проблем, потужність зарядки HOCO C134A Solid складає 12 Вт. Разом із вихідною силою струму 2.4A це надасть максимально швидку зарядку пристрою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Призначення | Для планшета |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 53 г г |
| Вихід | 2.4 A |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідна потужність | 12 W |
| Вихідний роз'єм | USB-A |
| Довжина кабелю | 1 м метр |
| кабель | USB Type-C |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Мoдель | C134A charger set (Type-C) |
| Колір | white |
- Ціна: 163,80 ₴









