Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ29A Talented PD36W+QC3.0 car charger set(C to iP) Black
329,10 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6941991108792
- +380 (44) 233-32-37
- +380 (93) 852-37-33Тепловізори та інше
Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ29A Talented забезпечує швидку зарядку за допомогою портів USB-C та USB-A. Порт USB-C забезпечує вихідну потужність до 36 Вт, підтримує технологію PD та QC3.0. Порт USB-A забезпечує вихідну потужність 18 Вт.
Зарядний пристрій сумісний зі смартфонами, планшетами та іншими пристроями. Він дозволяє заряджати два гаджети одночасно.
Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ29A Talented має компактний і портативний дизайн, завдяки чому він ідеально вписується в зарядний порт автомобіля без будь-яких перешкод. Його елегантний чорний колір додає нотку стилю.
Модель має безліч функцій безпеки, які захищають гаджети від короткого замикання, перезарядки та перегріву, забезпечуючи надійне та безпечне заряджання. Сам пристрій виготовлений з вогнетривкого полікарбонату, що гарантує його високу якість. Аксесуар може використовуватися в легкових і вантажних автомобілях на 12 і 24 V бортової напруги.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 26 г |
| Вихід | 5V / 9V / 12V |
| Вихідна потужність | 36 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вихідний струм | 3 A |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Мoдель | BZ29A Talented |
| Особливості | У комплекті кабель для швидкої зарядки Type-C to Lightning довжиною 1 м |
| Колір | Transparent-Black |
| Швидке заряджання | Power Delivery 36 W; Quick Charge 3.0 |
- Ціна: 329,10 ₴









