УМБ BASEUS Amblight Digital Display Quick Charge Power Bank 30000mAh |4USB/Type-C/Lightning, 65W/5A, PD/QC| (P10022400112-01)
3 891,40 ₴
- Немає в наявності
- Код: 24199
+380 (63) 233-32-37
- +380 (44) 233-32-37
- +380 (93) 852-37-33Тепловізори та інше
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Baseus Amblight 30000mAh — потужний павербанк із підтримкою PD/QC 65W
Baseus Amblight Digital Display Fast Charge Power Bank 30000mAh — це універсальний і високопотужний зовнішній акумулятор з великим запасом енергії для заряджання смартфонів, планшетів, ноутбуків та інших ґаджетів. Завдяки підтримання безлічі швидких зарядних протоколів (PD, QC, SCP, FCP, AFC) и безлічі інтерфейсів (1 Micro USB, 1 Lightning, 1 Type-C, 4 USB-A), цей павербанк забезпечує ефективне та швидке заряджання до 6 пристроїв одночасно.
Основні характеристики:
✔ Місткість: 30000mAh / 111Wh, номінальна 18000mAh✔ ККД енергоефективності: ≥75%✔ Вхідні порти:
Micro USB: 18W Max. (5V/2A, 9V/2A, 12V/1.5A)
Type-C: 60W Max. (5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3A)
Lightning: 5V/2.1A✔ Вихідні порти:
USB4: 30W Max. (5V/4.5A, 4.5V/5A, 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 20V/1.5A)
USB1/USB2/USB3: 15W Max. (5V/3A)
Type-C: 65W Max. (5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A)✔ Сумісність із декількома протоколами швидкого заряджання: PD, QC, SCP, FCP, AFC✔ Одночасне заряджання:
USB1/USB2/USB3 + USB4: 15W
Type-C + USB4: 18W + 45W
Type-C + USB1-USB4: 15W + 45W
Загальна потужність: 5V/6A✔ Цифровий дисплей для зображення рівня заряду✔ Матеріал: вогнестійкий пластик ABS + PC✔ Для заряджання павербанка потрібен адаптер PD/QC
Для гуртових покупців:
Baseus Amblight — це ідеальне рішення для активних користувачів, яким необхідне потужний та універсальний пристрій для заряджання. Підходить для магазинів електроніки, аксесуарів для смартфонів і ноутбуків.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB для заряджання | 4USB |
| Швидке заряджання QC ⁇ PD | Да |
| Дод. роз'єми | Type-c/lightning |
| Ємність | 30000mAh |
| Заряджання за технологією QI | Немає |
| Кабель у комплекті | Type-C to Type-C |
| Потужність (W) | 65W |
| Показник заряду | LCD Display |
| Сила струму (А) | 5A |
| Колір | Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 891,40 ₴













